نکته: جهت مشاوره برای خرید و تعمیرات محصولات مخابراتی، اداری و امنیتیِ پاناسونیک هم اکنون با همکاران ما تماس بگیرید: 02181010

نمایندگی پاناسونیک شمال

، این روز ها محصولات مخابراتی در ارتباطات شرکت ها و منازل اهمیت ویژه ای دارند. تصور کنید اگر تلفن ها در خانه نبود برای برقراری ارتباط با افراد در فاصله های دور باید از سیستم تلگراف و نامه استفاده می کردیم. اما امروزه در هر خانه ای تلفن ها چه در نوع بیسیم و چه در نوع رومیزی یافت می شوند و ارتباطات را بسیار راحت و سریع کرده است.

ارتباطات اداری بین شرکت ها نیز این روز ها فراتر از یک شماره تلفن خط شهری است. با روی کار آمدن دستگاه های سانترال و فکس ارتباطات شکل جدیدی به خود گرفته و می توان به راحتی خطوط مختلف را مدیریت کرد و پاسخگو بود.

شرکت های مختلفی از دیر باز تا کنون اقدام به تولید محصولات مخابراتی مانند تلفن، فکس، دستگاه سانترال کرده اند. شرکت پاناسونیک که دفتر مرکزی آن در ژاپن است یکی از بهترین تولیدکنندگان در این حوزه است. شرکت پاناسونیک طیف وسیعی از محصولات و تجهیزات الکترونیکی، الکتریکی و صنعتی را تولید و عرضه می‌کند.

نمایندگی پاناسونیک شمال

شرکت ایده آل گستر مرکز مجاز محصولات پاناسونیک (مخابراتی و امنیتی) در ایران است که زیر نظر اتحادیه مخابراتی مشغول به کار است. این شرکت از سال ۱۳۸۲ تا به اکنون فعال در زمینه عرضه محصولات اورجینال پاناسونیک است. عرضه و ارسال محصولات به سراسر ایران و همه ی مناطق تهران توسط این شرکت انجام می پذیرد.

تمامی محصولات شرکت پاناسونیک که توسط این شرکت عرضه می شود همراه با گارنتی یکساله ایده آل گستر و همچنین خدمات پس از فروش ۱۰ ساله به مشتریان ارائه می شود.

این شرکت علاوه بر فروش محصولات، تعمیرات محصولات مخابراتی و امنیتی پاناسونیک را نیز انجام می دهد. شرکت ایده آل گستر با بهره گیری از دانش فنی بهترین تکنسین ها و در کمترین زمان ممکن و استفاده از تخصصی ترین و پیشرفته ترین امکانات اقدام به تعمیر محصولات پاناسونیک می کند.

 

 

چیزی برای گفتن دارید؟ بفرماید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نکته: جهت مشاوره برای خرید و تعمیرات محصولات مخابراتی، اداری و امنیتیِ پاناسونیک هم اکنون با همکاران ما تماس بگیرید: 02181010